Duben 2009

Animace Sakury

29. dubna 2009 v 21:00 | Rozeta ロッセとサスケ
Ať žije shippuuden Joo!

Hodnocení pro Ayu

29. dubna 2009 v 20:06 | Rozeta ロッセとサスケ
1. Aya Natsume
2. 15 let

Kreslen do památníku bez předlohy tužkou, pastelkamy a černým fixem.
Tahle kresba mi příjde mocinky kawai ^^ Do památníčku přesně dělaná. Ten člověk určitě nezapomene jak krásně umíš kreslit a ta hodina času se skvěle vyplatila.


Klady: jak už jsem psala přijde mi to moc roztomilý. Líbí se mi, že jsi se snažila použít co nejvíc barev kolem toho poměrně velkého placu zaplněného slonem s ne příliš výraznou barvou. Naopak tam toho není moc křiklavého a barevně je to skvěle vyvážené. I když je tato kresba primitivnější nádherně si vystihla stíny.


Zápory: moc jich není ale přeci jen. Nelíbí se mi umístění podpisu. Příliš zasahuje do kresby a ruší


Rada: jedině že ten podpis se píše drobně do pravého dolního rohu ;)

Niigaki pořádá SONK

28. dubna 2009 v 20:27 | Rozeta ロッセとサスケ |  →Oznámení←
Přihlásila jsem se do soutěže o nej kresbu u Niigaki prý jsem zatím jediná. Tak pls neznám tady žádného špatného malíře tak prosím přihlaste se taky. Více informací tady: http://naruto-a-anime.blog.cz/0904/sonk

Lidi nenechte Niigaki v tom byly by sme obě moc rády ;)

Naruto a Sakura kitsune

28. dubna 2009 v 19:10 | Rozeta ロッセとサスケ |  Kresby
Já jsem se snad úpa zbláznila do kreslení kitsune XD

Hodnocení obrázků

27. dubna 2009 v 21:15 | Rozeta ロッセとサスケ
Nemusí se to týkat jen mangy

Kdo chce aby byl jeho výtvor ohodnocen napište mi na e-mail:

1. přezdívka
2. věk
3. jak dlouho se o kreslení zajímáš
4. datum kdy byl obrázek nakreslen
5. styl kresby (čím byl nakreslen a za jakých podmínek atd.)
(v jednom e-mailu max 3 obrázky)

Prosím neberte mou kritiku až tak moc vážně někdy to co vidím není pravda. Budu se snažit pomáhat, radit a doufám že si z toho něco vezmete. Nejsem žádný profík tak se nezlobte ^^"


Pár nových animaček z Naruta

27. dubna 2009 v 20:45 | Rozeta ロッセとサスケ


Houpačka je zákeřná věc

27. dubna 2009 v 20:15 | Rozeta ロッセとサスケ
Houpat by se měli děti jen a pouze s koženýma rukavicema, nebo dopadnou jako já. U nás doma máme houpačku na jeden provaz. Předevčírem jsem se na ní houpala v kuse nejmíň půl hodiny a když jsem z ní slezla zjistila jsem, že mám úpa zedřený ruce. Na každé nejmíň dva puchýře mno dobrý ještě se to vydrží.
Dneska jsem jela zase k Paši teda šla spolu s Miou. Tam byla jako dycky mega prča. Prvně šla Paša vyvenčit Vilmu i s prckem ten jako dycky lítal jako pablb. Chtěli sme ho natočit, ale nevím co z toho bude XD.
Paša byla tak hodná a nechala mě chvilku se svést na Vilmě, ovšam bez dečky všechna špína zůstala na mém pozadí tak jsem celou dobu pak chodila se špinavýma kalhotama.
Pak jsme vytáhli brusle a jeli na hřiště. Tam jsme nabraly další dvě holky. Paša mi pujčila svoje boty a sama chodila bosky XD (nepřejte si vidět její ponožky). Tam jsem nemohla odolat houpačce a při té příležitosti jsem si rozbila ty puchýře. (Bolí jak ...)
Mno ale největší gól byl, když si k nám, tak ladně na kole přifáral Vlasoň XD. Náš učitel na děják a čejinu. Zase ty jeho úža vtipný pozdravy a jako by mu to patřilo si to krouhnul přes trávu kamsi do prčic. Přijel si zahrát tenis. (aktivní důchodce)
Na cestu zpátky si brusle vzala Mia a aj když říkala, že už jezdila padala víc než já prvně. Ale nebudeme se jí smát. Paša si usmyslila, že prostě musí jít bosky tak jsme Miiny boty vzali do ruk a to bysme nebyli my aby sme neudělali nějakou kravinu tak sme s ní Miu kopaly do zadku XD. Měly ste vidět ty její ksichty.
Mno to je asi tak všechno, chtěla jsem napsat další díl Lupiena demo vono to fakt štípe.

Vlček si chce hrát?

26. dubna 2009 v 20:03 | Rozeta ロッセとサスケ
No tak to je na zápis do dějin mě se poprvé nezdálo že umírám! Demo bylo to těsný. Tenhle sen byl celej dost divnej tak si nestěžujte že tomu nechňápete (já taky ne)

Jedeme autobusem přes krásný zelený park. Já, Paša, Sora, Macin, Věra, a možná i pár dalších lidí. Okolo nás profrčí nějaký jezdec na karamelovém koni, ten kluk mi připomínal Kibu, ale měl o trochu světlejší vlasy. Náhle autobus staví před obrovským sídlem (podobný jako je ve Starshine Panství na borobvicovém vrchu) Všichni jsme vystoupili a šli se projít kolem.
Já nevím proč mě to napadlo ale vylezla jsem na strom. Myslela jsem, že jsem tam sama, ale zachvili se ke mě připojil "Kiba". Chtěl mi něco říct, ale najednou na nás odněkud vyskočil tyranosourus s růžovou hlavou.
Já jsem uskočila jako ninja profík. Obluda šla po mě a já stále utíkala po větvích, najednou jedna praskla a já se tak tak nohama chytla druhé. Vysela jsem vzhůru nohama a dívala se ,jak se ke mě blíží otevřená tlama plná tesáků. Zavřela jsem oči a čekala, až se stanu jednohubkou pro nějakej výplod mé fantazie. Trvalo to nějak dlouho tak jsem se odvážila kouknout. Byl fuč jediný kdo tam zůstal byl Kiba. Pomohla mi zpátky na nohy a pak jsme se společně vrátili na zem.

Náhle jsem se ocitla v tom sídle. (bez Kiby) Seděla jsem na židli v čele stolu. Za mnou stály dva boxy (jakoby pro koně) a v nich byli zavření dva vlkodlaci. Jeden černý a druhý zrzavý. U stolu seděli všichni co se mnou jeli v autobusu a ještě jedna stará paní (kterou jsem v životě neviděla). Ta mi začla říkat, že jestli nechci ty vlkodlaky naštvat, nemám po nich házet žádné stříbrné předměty.
Já samozdřejmě udělala opak. Vzala jsem jakousi postříbřenou tyč a mrskla to po tom zrzavím. Ten ji zlomil a hodil ji po mě zpátky. Udělal to tak třikrát pak se naštval a s hukotem opustil box. Připraven ke snídani po mě skočil. Já uhla a s pohrdáním řekla "Tak vlček si chce hrát?" Vyskočila jsem na stůl a začla se měnit v bílého vlkodlaka se zlatýma očima. Mezitím se ten druhý vzpamatoval a zaútočil znovu. tTentokrát jsem neuhnula a připravená vzdorovat jsem mu skočila po krku...

Dál psát nebudu páč je to děsně dlouhý a mooc zamotaný XD

Kitsune

24. dubna 2009 v 20:31 | Rozeta ロッセとサスケ |  Kresby
Ne nebudu říkat co si myslím. ale tentokrát jsem se snažila, přece jen je to dárek pro Soru.

Pro všechny SBčka a kámoše

24. dubna 2009 v 17:21 | Rozeta ロッセとサスケ

V postílce XD

24. dubna 2009 v 7:14 | Rozeta ロッセとサスケ

Roztleskávačky

23. dubna 2009 v 20:19 | Rozeta ロッセとサスケ |  Kresby
Tohle jsou první obrázky co se mi aspoň trochu líbí XD ale i tak to může být o hooodně moc lepší

Máj

21. dubna 2009 v 19:04 | Rozeta ロッセとサスケ


"Byl pozdní večer první Máj
večerní máj byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
kde borový zaváněl háj.
O lásce šeptal tichý mech;
květoucí strom lhal lásky žel,
svou lásku slavík růži pěl,
růžinu jevil vonný vzdech..."

Mě se ten film děsně líbí ty zcény a ta hudba prostě úžasné. Malá zajímavost ten mlýn stojí u nás ve vesnici. Točilo se to tam kdysi v létě ale já byla zrovna na prázdninách u babičky tak sem to neviděla :(


Já v anime od Niigaki

21. dubna 2009 v 18:11 | Rozeta ロッセとサスケ

Nakreslená animace Rossety

21. dubna 2009 v 18:08 | Rozeta ロッセとサスケ

Kreslila sem to 4 dny a jako moc se nepovedlo ale když sem se na tom tak "nadřela" tak vám to sem dávám.

Kaleido dess

20. dubna 2009 v 19:49 | Rozeta ロッセとサスケ
Aki řekla tak sem taky udělala XD doufám že vám to nepůsobí už tak moc pomuře, ano Rozeta opustila černou. Na můj názor se raději neptejte. Moc sem se nesnažila a asi tady dlouho nezůstane.
Ještě jste si mohli všimnout změně v mém podpisu XD

1.Naruto KadetJana

20. dubna 2009 v 17:10 | Rozeta
Jsi vzdálená příbuzná Tenten. Stejně jako ona ráda používáš různé zbraně. Tvou nejoblíbenější je katana. V celé Konoze není člověk který by tě s ní porazil.
Máš spoustu přátel a tvůj život je, až na pár vyjímek, poklidný. Je s tebou sranda a jsi vzorem mnoha studentů akademie. Mezi dětmi jsi velmi oblíbená. Často je hlídáš a někdy ti značně lezou krkrm, ale co bys neudělala pro ty, které máš ráda.
Kromě hlídání a obskakování malých smradů svůj volný čas využíváš k tréningu. Velkou část misí si dokončila s úspěchem a míříš na rekord. Někdy jsi vysílána i na těžší mise než je pro gennina obvyklé.
Tvůj život byl jako každéhio jiného ninji, než do doby kdy se o tebe začli zajímat z Akatsuki. Vrtalo ti to hlavou, později si se dozvěděla že máš v sobě zapečetěného démona. Dostala si strach a utekla z Konohy.
Nebylo to však k ničemu. Akatsuki tě brzo našli. Po krvavém souboji chytili tvého démona a tebe nechali polomrtvou na místě.
Našli tě lidé ze sousední země. Dali tě dokupy, ale nic si si nepamatovala.Hodnocení blogu od Adelain Aki

20. dubna 2009 v 16:32 | Rozeta
Design:
Podle mého je to takové chudé.. Ale to menu,tam bych s prominutim nepodporovala ty obrázky,nemám to v menu vůbec ráda a vypadá to přeplácaně.
8/10 bodů

Obsah:
Tenhle blog je hodně o tobě,píšeš o pocitech a tak,což znamená že je pro tebe důležitej. To je pro mě velký plus,pak to anime tam je taky bezva. =)
10/10 bodů

Menu:
Jak jsem řekla,ty obrázky se mi tam nelíběj..
9/10 bodů

Originalita:
Blogový deníčky jsou vždycky originální,není co vytknout!
10/10 bodů

Můj dojem:
Ten design sice není ukázkovej,ale jinak blog super,takže body neubírám..
10/10 bodů

Řetězák od Midori

20. dubna 2009 v 16:28 | Rozeta
Podle čeho sis vybrala adresu blogu?
Pdle mě a ....
Měníš design často?
Jo celkem jo
Podle nálady nebo prostě pravidelně?
Já mám pravidelný nálady XD
Jakej styl designů preferuješ?
Mělo by se to hodit k období a taky k náladě a musí se mi líbit
Používáš rozcestníky?
Bez nich nemůžu žít

Angíně zdar!

19. dubna 2009 v 19:35 | Rozeta
Lidi to mi nemůžete udělat! Paša je nemocná a já se ve škole nudím.Jdiná moje záchrana je Sora a ta mi dneska napsala, že nemůže mluvit. Asi angína a nejspíš nepůjde do školi :( mno a co já?! Zase nic !To je zákon schválnosti. Všichni mí kámoši jsou nemocní a já musím nudou okousávat lavice ve škole. Tak jsem se rozhodla že prostě onemocním. Snědla sem nejmíň 10 kostek ledu a dalších 10 jsem si dala do pití (samozřejmě ta co měla spadnout držela jak přibitá a ostatní se rozkutáleli po lince). Výsledek bolest hlavy co po půl hodině přešla. Toš je totok normální?! V krku ani Ň
Tak se du snažit dál (jenže musím počkat až ta voda zase zmrzne)

Angíně zdar!
ARCHIV

ADMINKYBLOGANIMEOKAMIJAPONSKOOSTATNÍ