Říjen 2009

...jako duch

31. října 2009 v 18:00 | Mao-chan サスケと真央
Tak nějak nevím co říct. Asi je to se mnou hodně špatný. Ráno jsem měla uplně skvelou náladu ani nevím proč a teď ...
Mám pocit, že čím se mám líp, čím jsem šťastnější, tím víc potom padám. Pro každého člověka na kterým mi záleží jsem nedůležitá. Ta jedna "malá", nesebevědomá, otravná holka, co se strácí za těmi skutečnými přáteli.
Nechápu, proč mě lidé přehlíží, ignorují. Přijde mi to daleko horší než kdybych se s nimi pohádala. To bych alespoň věděla proč, ale když se se mnou ze dne na den přestanou bavit... neuvěřitelně bolí sledovat, jak se baví i bez vás...jak jim vůbec nescházíte a ani o vás pohledem nezavadí. Vypadám jako duch...něco co bylo kdysi, ale teď už není důležité.
Kašlete si na mě, ale já nemám to srde, abych kašlala na vás. Možná si to tím ještě víc pohnojím, ale za těch pár chvil štěstí to snad stojí, i když potom zase spadnu a budu pořád jenom ten duch. Párkrát se zjeví a zase zmizí ve tmě.

Chápu, že vás to nezajímá, to po vás taky nemůžu chtít...jenom jsem to potřebovala napsat.

Sasuke in moon light ^^

31. října 2009 v 14:02 | Mao-chan サスケと真央

^^ sem si tak vzpoměla, že by to chtělo změnit pozadí (na complu ve škole, páč doma to nechtěj) Tak tady je

Urameshi Aya

30. října 2009 v 17:32 | Aya
^^ Tak něco o mě ^^ Vím, vím ^^ nebyla sem tu fakt dlouho ale tak... Pod oddělovačem :)

Naruto Kyuubi

30. října 2009 v 16:07 | Mao-chan サスケと真央 |  Kresby
^^ já se od mangy prostě nikdy nadobro neodpoutám. Tenhle obrázek budu posílat do další soutěže (bez úprav) jinak moje realistické škrty docela postupují, ale než je sem dám to si ještě chvíli počkáte ^^ (jinak řečeno zatím nejsou dost dobré na to, aby mohly být zveřejněny)

Happy Halloween

30. října 2009 v 12:26 | Mao-chan サスケと真央

Halloween (Dušičky) tak si jej užijte líp než já ^^

Origami

29. října 2009 v 12:27 | Mao-chan サスケと真央
japonsky: 折り紙
oru - skládat
kami - papír

Je japonské umění skládání rozličných motivů z papíru.
Předpokládá se, že vzniklo přibližně v 9. století, když zprvu mělo své místo při náboženských obřadech a výzdobě šintoistických svatyní.
Jako široce rozšířená zábava se začíná objevovat až v 17. století a jeho obliba výrazně stoupá následující dvě století.
Popularita origami v Japonsku je obrovská. Skládat z papíru se učí děti už v mateřské školce. Největším dokladem toho, co pro Japonce origami znamená, je pomník dětským obětem atomové bomby v Hirošimě.
Děvčátko skládající jeřába (orizuru). Byl vytvořen podle dívenky Sadako, trpící v důsedku ozáření leukémií, která se podle staré japonské legendy snažila poskládat tisíc papírových jeřábů, aby se uzdravila; nemoc však byla rychlejší.
Je obecně rozšířeným omylem, že skládání z papíru se vyvinulo v Japonsku a odtud se postupem času rozšířilo do zbytku světa. Skládání papíru v Evropě se vyvinulo zcela nezávisle, a to nejpozději ve 13. století.

Fotky (no jo už zase)

29. října 2009 v 12:04 | Mao-chan サスケと真央
^^ Další fotešky (s Haničkou a Miou) chtěla jsem je sem dát už včera ale...˘˘"

Horse Lovers Club XD

27. října 2009 v 18:54 | Mao-chan サスケと真央
Hej dokonalý !!! Jsem členkou Horse L♥ves clubu!!! (jen pro otaku koňáky) založeno Psiren ^^

Spolek vlkofilů

26. října 2009 v 16:06 | Mao-chan サスケと真央 |  →Oznámení←
Ohayou minna!


Tak konečně jdou vlkádat obrázky!!! Jupí. Udělala jsem dess na novej blogís jen a jen o vlcích tak pls jukněte → www.spolek-vlkofilu.blog.cz budu moc ráda když budete chodit pravidelně ^^ teda ti co je to zajímá. Brzy už by se to mělo rozjet pořádně tak se těšte!!!
19.10. 2009 - 25.10. 2009

26. října 2009 v 14:55 | Mao-chan サスケと真央
Pondeli: 56
Utery: 71
Streda: 66
Ctvrtek: 66
Patek: 69
Sobota: 67
Nedele: 78

Celkem: 473
uža moc díík ^^

Ja nevim co ^^

25. října 2009 v 22:55 | Mao-chan サスケと真央
Jej gomene lidi tenhle tejden bude hukot páč přijela Hančááá!!!! ♥ a já nejen že budu se intenzivně připravovat do školy + kreslit ale prostě tenhle tejden bude nezapomenutelnej ♥ Prostě s ní s Miou, s Pašou se všema
Navíc nejde blog.cz a bez obrázků muj blog prostě nemuže existovat!!! a ještě zakládám nový (s dalšíma pěti lidma XD) bude to něco jako post o vlcích a o všem kolem. Zatím je v plenkách ale snad se povede a přežije ^^
Zatim se tu mějte ^^ Pac a rafík do zadečku vaše Mao ^^

Hubert 2009!!!!

24. října 2009 v 20:43 | Mao-chan サスケと真央
Lidííí já jela Huberta!!!! Chápete to takovou dobu sem tam nebyla a oni mě vzali a sem jim mooooc vděčná ♥

Bohužel jsme přijeli pozdě tak sme nejeli židličkovou, ale Elka (segra) si pak aspoň zajela mini parkur ^^ Byla tam i Paša s Vilmou a naprostý borky ty dvě!!! Pak všechny děcka (aj ty co nejely) dostaly kokardu a čokoládu ^^

Pak mi Hanča přifařila Gerču a já zůstala jenom blbě stát a zírat po ostatních. "To bylo na mě?" Toš sem nasadila fofry do skříňky, ale milá Mia si odvezla i klíče, tak sem se tam jaksi nedostala -_-" Hanča mě, ale uklidňovala, že se pojede jenom krok klus to mi bude stačit jenom helma XD (hahaha stejně se cválalo XD)
Tak sem z toho giganta vystrnadila tu malou holku a čekalo se až přijednou vedoucí. Když konečně přijely všichni na ně začly nadávat co jim to tak trvá páč docela mrzlo ^^"
Při pozdravu "Hubertu zdar!!!" sem schválně začla řvát "Ahoooj!" XD všichni se po mě otočili, jak bych byla nějakej dement (taky že jo XD) a vyjelo se.
S Pašou sme se domluvili, že pojedu s ní vzadu, ale při prvním klusu sem se nějak ocitla uprostřed ^^ jeli sme kamsi, kde sem vůbec netušila, že se tam jet dá. Dokonce sme byli až ve Zlínským kraji XDDDD Pak jsme to na poli rozkalili do trysku. Mě jako dycky sjely třmeny až kamsi (doma jsme zjistila že tam mám vydřenou díru) ku svému překvapení jsem dojela mezi posledníma. Normálně by si Gera hodila hrba a vyrazila jako první, ale ještě z židličkované byla vyvázaná tak asi proto ^^navíc byla tak nějak zhřebná ^^
Pak sme zacválali ještě jednou, ale to už byli všichni splavení. Dom jsme dorazili všichni spocení s jazykama na vestě XD Dokonce Gerča odmítala vylíst z boxu když jsem jí chtěla omít nohy XD Musela ji vystrnadit odborník Paša (s drezůrním bičem XD).

Bylo to naprosto užasný zase sedět na koni a uhánět s ním za ostatníma po poli ♥ Nakonec jsem se domluvila, že bych tam o5 začla chodit, ale už jenom v pátek (znáte to škola a ještě musím cvičit ^^)

STOP s mangou :(

21. října 2009 v 21:02 | Mao-chan サスケと真央
Dneska jsem byla na dni otevřených dveří ve škole na kterou bych se chtěla dostat ^^


Byla jsem tam s moji ♥ kamoškou Pašou (budoucí profi nejžádanější fotografkou!) ^^ škola vypadala na moje představy docela pěkně, ale vadilo mi, že nás tam nikdo neprováděl takže jsem se o ní moc nedozvěděla :( spíše nám referovali o přijmacích zkouškách (který už mám naštudovaný z jejich webu ^^)
Zajímala jsem se o obor "ilustrace a grafický design" přinesla jsem pár svých výtvorů na ukázku, ty byli okamžitě označeny za špatné, vlastně vše co jsem doposud dělala (ohledně umění) bylo špatně! Takže teď musím přestat s kreslením mangapostaviček a začít s kreslením podle skutečnosti.
Bude dost těžký se tam dostat a co se týče mích domácích prací, budu se snažit kreslit, tak abych nejlíp ukázala co dokážu ^^ Teď je mým největším aktuálním cílem dostat se mezi deset nad čarou!

Pro new SBčka ^^

20. října 2009 v 20:26 | Mao-chan サスケと真央
Chci jenom upozornit moje nový SB na pravidla mýho blogu
Vím moje chyba, že nejsou vystaveny na viditelným místě, stejně je nikdo nečetl, ale SB by měli!^^" děkuju moc a dodržovat prosím ^^Spice and Wolf ending 2.- Perfect World

19. října 2009 v 17:22 | Mao-chan サスケと真央

Perfect World by ROCKY CHACK

lepší než v jedničce, ale aj tak nic moc bych řekla ^^"

Halloweenskej dess ^^

19. října 2009 v 16:32 | Mao-chan サスケと真央
^^ těm co maj užší monitory se omlouvám vypadá to děsně XDD nevim jak s širšíma ^^" ale mě už se to nechce měnit tak to budete muset vydržet

12.10. 2009 - 18.10. 2009

19. října 2009 v 15:14 | Mao-chan サスケと真央 |  Návštěvnost
Pondeli: 71
Utery: 74
Streda: 66
Ctvrtek: 55
Patek: 88
Sobota: 74
Nedele: 96

Celkem: 524
jůů super díky moooc ♥ včera skoro 100!!!

Pro Sorušku ♥ XD

18. října 2009 v 14:53 | Mao-chan サスケと真央
^^ už sem se naučila svůj "podpis" ručně XD
Snad se bude líbit ^^

Shakira - She wolf

17. října 2009 v 22:34 | Mao-chan サスケと真央

???

Vlkofilové prosím váš názor

Chibi Mao ^^

16. října 2009 v 18:18 | Mao-chan サスケと真央
^^ nya, nikde jsem nemohla najít chibíka Mao, tak jsem si jednoho přebarvila

Kopírovat se zdrojem! nebo vás pokoušu!!!
ARCHIV

ADMINKYBLOGANIMEOKAMIJAPONSKOOSTATNÍ