Prosinec 2009

Rychlo přání

31. prosince 2009 v 19:21 | Mao-chan サスケと真央
Áááá gomene nestíhám, zachvilku pádíme na kulturák, tam bude pařba XD ovšem jenom v "rodinném a sousedském kruhu" ani jsem nestihla nic splácat, tak vám bude muset stačit jenom písemné přání všeho nejlepšího do nového roku 2010! A ať vás na ten Nový rok moc nebolí hlava ^^ a užijte si Silvestra!Nao...

31. prosince 2009 v 4:51 | Mao-chan サスケと真央 |  Kresby
...seznamte se...

*.* DOKONALÝ

30. prosince 2009 v 18:07 | Mao-chan サスケと真央
*.* tohle je prostě upa dokonalý!!! Když jsme ho viděla poprvé totálně mi došli slova!

Zdroj kdo jiný než: http://onlymycrazyworld.blog.cz/

One Face but Two Souls

30. prosince 2009 v 7:25 | Mao-chan サスケと真央
>:D ááno jak už jsem psala v minulém článku, chytla mě obrovská vlna psychopatický nálady a to se ví, že při taký náladě nenechám nic bejt. Zvláště pak přišerně mírumilovnej design blogu, proto se teď vracím k té nejúžasnější kombinaci barev *.*
*spokojeně si prohlíží své rudě nalakované nehty* Asi si pujdu ulovit nějakej jogurt (to je tak když vlk drží hladovku) po těch třech hodinách koumání a dloumání mám hlad ^^"

Má chuť na Elfen Lied >:D

29. prosince 2009 v 21:41 | Mao-chan サスケと真央
Muhehehehe opět se u mě projevuje psychopatická nálada (to se už dloouho nestalo) a nebývalé nutkání opět shlédnout nějako tu kreeev....*slintá* Asi změním dess je moc.... hmmmm světlej.
Nevíte někdo, kde bych si mohla na netu přečíst Elfen Lied mangu?

Jooo a už vím jak nazvat ten "vnitřní hlas" o kterym jsem měla demosthena to mé ....zlejší druhé já, které se právě dere ven!

Zátiší s onigiri

29. prosince 2009 v 19:27 | Mao-chan サスケと真央
Vrátila se!!! Je zpět!!! *Skáče 2 metry vysoko* Stačilo si jenom včera večer nakreslit jeden obrázek, kterej hned jak dodělám, tak ho sem taky strčím ^^"
Ha tady muj vějířek♥ a uchiwa, co jsem udělala kdysi už nevim kdy, ale bylo to davno XD Noo a to hlavní co s toho vzniklo je jako dycky dooole ↓ (radši ^^")

Onigiri

29. prosince 2009 v 19:17 | Mao-chan サスケと真央 |  Kresby
XDDD Juchuuu konečně se mi povedly XD Nebo spíš konečně jsem měla všechny správné ingredience, abych je mohla uplácat ^^ byla to celkem prča a ta řasa mi moooc voní (pořád ji cítím na rukou)

>.< Já nechci.....

28. prosince 2009 v 18:46 | Mao-chan サスケと真央
...ale musííím >:O buhuhuhu talentovky se blížej, ale já nemám ani jednu ilustraci a zrovna teď v tu nejhorší chvíli udělala inspirace frnk!
Áááááá *totálně propadá šílenství* ještě k tomu nemám ani páru, co šoupnout na blogy >.< Já chci mangu!!!! Nesnáším českou klasiku!!!!! Zabijte Erbena! Zabijte Němcovou! Áááááá a už vůbec pohádky! A to je jedný k čemu můžu dělat ilustrace >.<"
Zachraňte mě někdo....zabijte mě...zmlaťte mě.......dejte mi inspiraci a budu hodnááááhuhééééé!!!
Díky Stephenovi Kingovi a jeho "Na pomezí". Bez tý užasný knížky bych byla totálně v (_._), ty příběhy sou užasný, sice skoro žádná krev, ale běhá vám mráz po zádech. Něčemu porozumíte až třeba další den (obdiv).
Jo když už jsme u těch příběhu, možná jste si všimli, že jsem vymazala ty díly Skrytého prokletí, co sem sem dala, páč začínám od začátku. Nebojte se nekončím s tím, jenom to trochu poupravím a dopíšu. Až to budu mít všechno hotové šoupnu vám to sem.


Už mi to nemyslí...sakra (jako by mě to někdy myslelo) Jdu se dívat na Chobits, než se z toho uplně zcvoknu....zdar váš (s)pldlý vlkouš Mao-chan.Chobits manga 3.

28. prosince 2009 v 18:02 | Mao-chan サスケと真央
***


21.12. 2009 - 27.12. 2009

28. prosince 2009 v 16:48 | Mao-chan サスケと真央 |  Návštěvnost
Pondeli: 79
Utery: 77
Streda: 74
Ctvrtek: 65
Patek: 85
Sobota: 53
Nedele: 79

Celkem: 512

^^ arigatou, dokud nad 500 je to super XDVlk a kotě

27. prosince 2009 v 20:35 | Mao-chan サスケと真央

XD tenhle obrázek můžete nalézt i tady, ale mě se líbí natolik, že ho musím šoupnout i sem ^^


Chobits manga 2.

27. prosince 2009 v 19:42 | Mao-chan サスケと真央
***


Máš rád vlky?

26. prosince 2009 v 21:15 | Mao-chan サスケと真央
Jooo? Jsi v klubu vlkofilů???
A znáš blog kde vládnou vlci? Ne? Tak pokud si chceš dál říkat vlkofil navštiv tuto stránku:


...chytří lidé pochopili, že tohle je oznam pouze pro vlky a jejich fandy ^^

Chobits manga 1.

26. prosince 2009 v 20:34 | Mao-chan サスケと真央


Tangrami

26. prosince 2009 v 18:29 | Mao-chan サスケと真央
Název tangrami je složen ze dvou slov:

Tangram- oblíbený druh hlavolamu, založen na spojování různých částí
Origami - skládání papíru

Základem jsou papíry čtvercového tvaru poskládané technikou origami do trojúhelníku, tak zvaného "základního modulu". Následným spojováním těchto modulů vznikají různé variace a tvary.

Spoustu návodů na skládání tangrami najdete v této knížce :Kitsune tangrami

26. prosince 2009 v 18:09 | Mao-chan サスケと真央 |  Kresby
^^ k Vánocům jsem dostala takou boží knížečku... návody na skládání tangrami. Brzo se tu oběví něco o tomto způsobu skládání papíru, jež nepochází odnikud jinud než z námi milovaného Japonska ♥
Ještě včera večer jsem pracně skládala tuto lištičku (promiň Horo vlka tam nemají, ale však já už ho nějak vykoumám ^^) a tady dole máte pár ukázek toho co se stane, když má vlk fantazii ^^

Kitsumimi ^^

25. prosince 2009 v 20:52 | Mao-chan サスケと真央
^^ s tímhle pidižvíčkem se stotožňuju i když je to liška XD


DMC -chibi

25. prosince 2009 v 16:15 | Mao-chan サスケと真央


Fakt kawaiiný ^^

Lady

25. prosince 2009 v 16:05 | Mao-chan サスケと真央
Nebojácná smrtelnice a také profesionální démonobiječka. Většinou pracuje sama, ale občas vypomůže i svému starému příteli Dantemu. Ten jí dluží spoustu peněz a přeze všechnu její snahu se jejich vrácení asi nikdy nedočká.
Jelikož je obyčejný člověk, její zbraní jsou hlavně pistole a obrovské silné bazoky. I přes to, že neovládá žádné nadpřirozené schopnosti se dokáže Dantemu i Trish bez problémů vyrovnat.
Hned na první pohled vás zaujmou její oči, pravé má modré a levé červené.

Můj názor: Lady je mojí druhou nejoblíbenější postavou v DMC. Líbí se mi na ní, její odvaha. I když je oproti některým démonům slabší, neváhá se pustit do boje. Trochu mi připomíná Alice z Twilight ^^.Další mé alter ego.

Vymyšleno mnou!
Kopírovat jen se zdrojem!!!

Trish

25. prosince 2009 v 15:36 | Mao-chan サスケと真央

Démonka a Danteho bývalá parťačka. Byla vytvořena jako dvojnice Danteho matky (Mundusem, hlavním démonem), aby jej zlákala a zabila.
Je velmi silná, krásná, ale trochu arogantní. Díky své démoní síle dovede vytvářet ničivé elektrické výboje. I když je blond rozhodně to o jejím mozku neplatí ^^"

Můj názor: Nebezpečná holka se kterou není radno si zahrávat. Prvně se mi moc nelíbila, ale po posledních dílech jsem svůj názor změnila.

Vymyšleno mnou!
Kopírovat jen se zdrojem!!!
ARCHIV

ADMINKYBLOGANIMEOKAMIJAPONSKOOSTATNÍ