Březen 2010

Pro Yuu-chan a Tem-chan

31. března 2010 v 16:10 | Mao~Kuro Ookami
...trochu více opožděně a poníženě vám hoky sem dávám diplom k 1. narozeninám blogu! Moc gratuluji a stydím seže jsme ho neudělala dřív ^^" gomenasai!
Pro Yuuki a Temari
Snad se líbí ^^"

Divné věci...

30. března 2010 v 18:53 | Mao~Kuro Ookami |  Deník
^^ Ohayou minna!Nejsem blázen!Opět vás jdu otravovat se svýma blbýma výkecama, ale tohle musím napsat... asi mi nebudete věřit a hodně z vás mě asi označí za "lháře" či "fantastu" nebo co, ale já jsem si jistá, že se to stalo!
Včera bylo prostě jasno (Yuuki! XD) a já si zhasla v pokoji, když jsem se šla ukládat do postele. Převlékla jsem se a šla položit oblečení na židli na druhé straně v pokoji a najednou cítím, jak šlapu po něčem mokrým. Rozsvítím lampičku a vidím, jak stojím v kaluži vody, co se tam vážně z čista jasna oběvila.
Bylo mi fakt záhadou, jak se tam ta voda oběvila, když jsem měla před chvílí rožnuto a seděla jsem u stolu na židli a kreslila si. Vážně tam ta voda předtím nebyla a ani nevím odkud by se tam vzala... pití jsem v pokoji neměla, kytky se zalívali předevčírem a nikdo u mě v pokoji kromě mě nebyl! (fakt jsem se nepochcala!)

Sora a new blog

29. března 2010 v 19:32 | Mao~Kuro Ookami |  Spřátelené blogy
^^ Možná to někomu ušlo, ale naše velké dítě má novej blog a to pouhopouze o K-ON! a J-Rocku ♥ (The GazetteE- fakt hustá skupina! Se mě líbí ^^)


A skoro celej den na mě dneska dělala vočíčka, abych jí udělala diplom a pak i klikačky, tak tu je máš ty prc... ehm velkej člověče XD
pro Soru
1. VGS- Avatary

29. března 2010 v 18:29 | Mao~Kuro Ookami
^^ Hai desu... po nějaké té době jsem se opět někam přihlásila a to do VGS u PeTuSh^^ . Řekněme však, že celebrity a takový toto není zrovna dvakrát můj šálek čaje... ale když už jsem se přihlásila ^^"

Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
>.< Jak jsem říkala celebrity nejsou moje, tak jsem udělala aváče jen z takových zajimavých výřezů ze zadanejch obrázků. Doufám, že to nevadí...

22.3. - 28.3.

29. března 2010 v 15:28 | Mao~Kuro Ookami |  Návštěvnost
Pondeli: 71
Utery: 73
Streda: 83
Ctvrtek: 72
Patek: 79
Sobota: 0
Nedele: 111

Celkem: 489
Baka!
>=D náš milovaný TOPlist nás pěkně sere... jak v sobotu nula??

Pro Seion ♥

28. března 2010 v 16:00 | Mao~Kuro Ookami
Pro Seion ♥
No řekněte, nemilovali by ste člověka, kterej vám rozzáří celý den jen tím, že si s vámi píše na Facebooku, či ICQ, nebo nejlépe přes Skype. Co kvůli vám založí skupinu (FB) a co vypadá tak krásně?
Já říkám, že tohoto tvorečka nejde nemilovat ♥

Kuzumi Mao

27. března 2010 v 20:41 | Mao~Kuro Ookami
...
Jméno: Barbora (děsný meno fuj)
Přezdívka: Mao-chan, Mao~Kuro Ookami, občas prcek, buldozer XD
Narozena: 24.7. 1995
Věk: 14
Kontakt:


ICQ: 448096157
Skype: N-Mao-chaN
YouTube: MaoOokamiChan
Facebook:


Novej dess! Vlčíkovskej!

27. března 2010 v 19:54 | Mao~Kuro Ookami

Prosím lidi koukněte se a ohodnoťte ^^" Tam skoro nikdo nechodí a.. a ..a prostě koukněte se! XD děkuji XD

Zase je cítit jako kůň ^^

27. března 2010 v 18:05 | Mao~Kuro Ookami |  Deník
Konnichiwa minna! Nebo v mém případě spíše Ohayou gozaimasu XD
Ookami
Dneska to byl pěkně pernej den O_o. Šla jsem pomoct do maštale přichystat jarní skokové závody. Kupodivu se mi chtělo vstávat! cestu po oranici jsmem zvládla, jenom mám díru v botě a někde jsem dobře šápla na nějakej klacek, takže jsem si ho vrazila do nohy. Nic vážného jen zničený ponožky a trochu odřený.
Gerča už se nám uráčila míti krásné hříbátko ^^ jinak se zatím všechno čeká. Mno během dopoledne se naskupila banda dobrovolníků (hlavně děcek) a šlo se na věc. Ti starší šlapali stavět parkur a mladší pod mým a segřiným velním kurýrovaly stáje.
Ále největší bomba pro mě! Přišla jedna holka pomoci nám do maštalí. (Mě byla hned sympatická a pořád mi něc říkalo, že je otaku) Tak jsem se jí rovnou s plnou hubou zeptala jestli je? A ona fakt byla! XD Já mám prostě na otaku čuch! Ještě 4x jsem se jí ptala na to samý, protože jsem fakt nemohla uvěřit XD
No tak jsme tak jako otakuovsky pokecaly, maštal se po našem útoku blištila a tak jsme šli pomoct holkám na budoucí opracoviště snášek pořezané haluze na oheň.


Domů jsme dojely kolem jedné. Spráskala jsem oběd, udělala nádobí a hodila šipku rovnou do duchen... (předtím jsme se samo umyla XD) Usla jsem jako vlče a spinkala až do teď *zív* Mimochodem dělám si vlčí uši! Už je skoro mám!
No tak to by byl konec nepodstatného výkecu, mám dělat ještě nejmíň 5 designů (Kadet napiš si co by si chtěla ^^) Takže jdu zase pracovat.

 Dewamatta! Vaše černá vlčice Mao-shan!
(bystří (ne)lidé si všimli, že mám trochu pozměněnou přezdívku)

Violet Thores

26. března 2010 v 19:50 | Mao~Kuro Ookami |  Spřátelené blogy
Je velmi vééééélmi vážená bílá vlčice! Ještě nikdy jsem se nepotkala s někým takovým a moc mě těší být SB! *vrtí ocasem a poskakuje kolem* Auuuuu!


Diplom:
pro Violet
Doufám, že se líbí, poku bys chtěla něco jiného řekni si ^^

Od Violet:Arigatou *.* moc se mi líbí ;)

Spolek vlkofilů hledá nové adminky!

26. března 2010 v 15:52 | Mao-chan オカミ

Protože jediná, kdo tam kdy něco pořádně přidala, jsem byla já a navíc teď nemám přístup na forum Ponyclbu (a budu odcházet), takže se s nynějšími adminkami nemůžu nijak domluvit.
Já sama na to jaksi nestačím a fakt mě to nebaví tam být jediná =/
Takže kdo by byl tak ochoten a pomohl by mi s tím? Samozdřejmě ten někdo musí mít rád vlky!


Haru desu!

25. března 2010 v 21:23 | Mao-chan オカミ |  Kresby
Haru desu!
^^ Ták máme tu dálší spatlánínů! Ale musím přiznat, že ta vrchní část (od hrudníku nahoru) se mi celkem líbí, ale jak se tak na to dívám, kreslím zvláštní břicho, pas, boky a takový to ^^" Má taky dost tlustej ocas (moc neko nekreslím) a ta noha je taky divná >.<"

=( Je to tu zase...

25. března 2010 v 21:14 | Mao-chan オカミ
...a to to vypadalo tak nadějně =( ...mluvím o mé nemoci... chjooo! A to už jsem včera chtěla jít do školy (mamka mě nenechala, prý ať to radši ještě odložím a měla pravdu) Dneska jsme navíc odvezli Míšu (Ťapku) k naší babičce ^^ Takže je mi trošinečku smutno, ale díky bohu za ten klid!
*Vzpoměla si na kapky s medvědem* Brrr! Nikomu nepřeju to denně polikat =/ Ale v pondělí pujdu určitě do školy! I kdybych měla chcípnout!!!
Shi

Vlčí oči

24. března 2010 v 18:35 | Mao-chan オカミ
...
...neboli mé oči...
Vlastně jediná část mého těla, která se mi líbí. Někdy si říkám, jestli jsou vůbec moje, jak by jinak mohly patřit... takové holce.
PS: Kromě té fotky nad perexem, je to upraveno pouze kolem očí, ta barva je skutečná.

Můj další pokus o cosplay

23. března 2010 v 19:04 | Mao-chan オカミ
Kanashi
^^ Trochu starší fotky... vlastně jsem na ně dočista zapoměla XD Nafotili jsme je tenkrát, když u mě spala Paša s Miou (Kočička XD) Jsou jen dvě ^^"
Mimochodem...takto bych šla na Animefest kdyby... no vy víte =(

Gravitation AMV

22. března 2010 v 20:43 | Mao-chan オカミ
Po dloooouhé době konečně video mé vlastní tvorby! Nedělala jsem žádná videa protože jsem nemohla uvést do provozu ten spropadenej Sony Vegas! Tak jsem se na to vykvákla a spokojila se s tím... ehm nedobrým prograem zvaný Nero Vision... na tohle video jsem nakonec ještě použila síly Movie Makeru a vzniklo tohleto.
Gravi je prostě ♥.♥ uža anime nya!

Jak vlci oběvili padlý strom XD

22. března 2010 v 17:49 | Mao-chan オカミ |  Deník
.
Milí deníčku včera (21.3. 2010) neboli první astronomický jarní den jsem šla s Miou
na procházku do lesa, která se nám ovšem prodloužila na třáhodinové pochodování XD. Ne že by mi to vadilo, ale také to značně přispělo k mému nynějšímu stavu, neboli příšerné rýmně, kašli, bolení v krku a horečce. Ovšem stálo to za to, hlavně když jsme objevili dokonale vyvrácenej strom, kterej přímo volal po tom aby jsmena něj vylezly ^^

Citrónci ^^

22. března 2010 v 17:03 | Mao-chan オカミ |  Kresby
Citrónci
^^ dneska při vaření oběda mě popadlo náhlé nutkání něco načmárat, tak tady máte výplod mého náhlého záchvatu. Ta rozkrojená polovička se celkem podobá, ale to dryhý moc citrónově nevypadá ^^" Ale co si musím pochválit jsou rozměry (to vy nevidíte), většinou se mi moc nedaří drobné předměty takto zvětšit ^^

Roztomilost je nejzákeřnější zbraň!

22. března 2010 v 16:40 | Mao-chan オカミ |  Deník
^^ Ohayou minna! Omlouvám se, že jsem tady včera nebyla, ale mělo to důvod.
1. Obsazenej kompl -.-
2. Nemoc =( (Zítra asi taky nepujdu do školy, protože se to očividně pořád zhoršuje. Nao: Nemáš lítat po venku jak magor!)
A třetí důvod + vysvětlení nadpisu... včera večer se našlo opuštěné štěně a naši ho vzali k nám domů. A jak je známo já psisáky moc nemusim ^^" Ale stačil jeden pohled těma jejíma nevinnejma černejma očíčkama a všechna ta nechuť ke psům byla ta tam XD Jsem hroznej člověk (vlk) já vím, jenže tomu se nedalo odolat. Pak mi začlo být líto i Berta (našeho dosavadního psa), protože všichni obskakovali štěně a jeho ne.
Jak už jsme říkala je to maličký chlupaťoučký bílí s rezavíma flíčkama a neskonale kawaii očíčkama =3 Mimochodem fenka... zatím nemá jméno (já jí říkám Myška) a pokud se o ni nikdo nepřihlásí asi poputuje do Vyškova k babičce (strejdo Pavle, pokud si to čteš, buď tak hodný a pšššt!^^)
Ovšem obstarávat takový psí mimino není jenom tak ^^"

15.3.- 21.3.

22. března 2010 v 16:16 | Mao-chan オカミ |  Návštěvnost
Pondeli: 75
Utery: 70
Streda: 78
Ctvrtek: 87
Patek: 86
Sobota: 96
Nedele: 94

Celkem: 586Arigatou
Dobře se to zvyšuje XD Děkuju vám moc!
ARCHIV

ADMINKYBLOGANIMEOKAMIJAPONSKOOSTATNÍ